NUMEROLOGIA POMOCĄ W PARTNERSTWIE

Dzięki numerologii możesz dowiedzieć się, z kim masz po drodze. Zobrazuje Ci ona z kim masz dobre porozumienie, a z kim masz totalnie różne priorytety. Może zdarzyć się, że chwilowe zauroczenie nie przerodzi się w coś trwałego.

WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ…

Wiedza numerologiczna może pomóc przepracować pewne sprawy z drugą połówką. Może sprawić, że zrozumiemy, dlaczego partner zachowuje się właśnie w taki, a nie inny sposób. Podpowie, co ważne staje się dla Ciebie, a co dla partnera.

Coraz bardziej powszechnie używa się numerologii jako metody dopasowania ludzi. Partnerzy, rozumiejąc siebie nawzajem, na pewno będą ze sobą szczęśliwsi i warto to skonfrontować.

Liczba związku bardzo dużo mówi o przyszłościowym partnerstwie, ale nie tylko. Ważne, aby udać się do numerologa, który zanalizuje partnerów pod względem energetycznym, psychicznym i duchowym (Liczba Duszy).

JAK OBLICZAMY LICZBĘ ZWIĄZKU?

Aby obliczyć Liczbę Związku, najpierw należy obliczyć Drogi Życia obu partnerów, następnie je zsumować, np.:

Marek, ur. 14.06.1976 = 1 + 4 + 6 + 1 + 9 + 7 + 6 = 34 = 7. Droga Życia Marka wynosi 7 z podliczby 34.

Joanna, ur. 05.12.1978 = 5 + 1 + 2 + 1 + 9 + 7 + 8 + 0 = 33 = 6. Droga Życia Joanny wynosi 6 z podliczby 33 (mistrzowska).

Teraz zliczamy obie Drogi Życia razem: 7 + 6 = 13 = 4. Liczbą Związku tych dwóch osób jest Liczba 4 z podliczby 13 (karma pracy)
Co to liczba zwiazku w numerologii? | alfabetnumerologiczny.pl

O CZYM MÓWIĄ KONKRETNE LICZBY ZWIĄZKU?

LICZBA ZWIĄZKU 1

Związek wibrujący liczbą jeden to taki, w którym dużo się dzieje. Liczba 1 mówi o partnerstwie osób o silnych charakterach. Zapowiada się dosyć burzliwe życie. Osoby w takim związku będą chciały rywalizować w każdym aspekcie życia. Często żadna strona nie chce ustąpić. Należy znaleźć mądre rozwiązanie, a nie uparcie dążyć do swoich racji. To liderski związek.

Zależy oczywiście, z jakich liczb Waszych się składa liczba związku, mówimy tu o Drogach Życia. Partnerzy mogą żyć w dobrej komitywie, pod warunkiem, że nie wchodzą sobie w drogę. Powinni zdać sobie sprawę, że wibracja jedynki podpowiada, aby partnerzy nieustannie pracowali nad relacją.

Ważne jest, aby partnerzy podzielili się rolami, mieli różne wyzwania. Jeżeli będą działać w różnych branżach, to nie będą ze sobą konkurować, wówczas posłużą sobie radą oraz doświadczeniem. Takie porozumienie przeniesie się również na inne obszary relacji, gdyż pozostaną sobą zafascynowani. Wszystko dobrze będzie się układać, dopóki dołożą starań, aby podsycać wzajemną miłość i nauczą się rozładowywać napięcie. Dobrze byłoby, aby każdy z partnerów skupił się na sobie, aby być niby razem, ale jednak osobno. Ważny staje się fizyczny pociąg, więc często godzą się w łóżku. Dla jednego i drugiego istotna jest dbałość o zdrowy, atrakcyjny wygląd. Mogą znaleźć wspólną przestrzeń na aktywność dbającą o zdrowie. Partnerzy będą dążyć w swoich poczynaniach do nowatorskich rozwiązań w każdym aspekcie życia. Pomysłowość, szukanie nowych rozwiązań i świetna komunikacja między sobą to domena jedynki. Związek może stać się przykładem dla innych.

Jeżeli następują trudności życiowe, to należy skupić się na komunikacji swoich uczuć. Nauczyć się rozmawiać i dać upust przepychankom słownym. Nie izolować się, tylko szukać razem rozwiązań, w przeciwnym razie może dojść do rozpadu związku. W takim związku należy nauczyć się, że każdy z partnerów dokłada cegiełkę w budowaniu. Nikt nie jest lepszy czy gorszy. Stawiać na umiejętność komunikacji swoich uczuć i wspierania jednego drugiego. Inaczej związek może nie przetrwać próby czasu.

LICZBA ZWIĄZKU 2

Związek o wibracji dwójki jest oparty na przyjaźni, współpracy i zaufaniu. Cechuje go niesamowite porozumienie tzw. bratnich dusz. Dominują w nim emocje i uczucia. Partnerzy często nie potrzebują słów do porozumienia się między sobą. Potrafią wszystko robić razem. Uwielbiają swoje zacisze domowe, a nawet potrafią razem pracować lub prowadzić biznes. Uczą się nawzajem pielęgnować swoją miłość, ale żyją trochę tak, jakby nie mieli innego pomysłu na życie. Nie każda para lubi być ze sobą przez dłuższy czas, ale w tym związku to normalne. Partnerzy troszczą się o siebie nawzajem, ale należy uważać, aby jedna ze stron nie zatraciła się dla drugiej.

Dwójka w związku daje również poczucie bezpieczeństwa. Osoby wzajemnie się sobą opiekują. Taki związek może być jednak emocjonalną pułapką, i jeden z partnerów może stać się nadopiekuńczy. Ważne jest, aby każde ze stron było otwarte na drugiego i nie zakładało, że wie, co jest najlepsze dla swojej połówki. Należy wspomnieć, że w takim związku dominującą rolę będzie odgrywać kobieta lub mogą mieć silny wpływ inne kobiety z rodziny.

LICZBA ZWIĄZKU 3

Liczba trzy oznacza bardzo dynamiczny związek o ekscytujących przeżyciach. Taki związek cechuje ciągła wzajemna fascynacja i pociąg seksualny. Nie jest to związek harmonijny, ciągle się w nim coś dzieje. Tu nie ma miejsca na stagnację i nudę. Związek spod trójki jest ognisty i temperamentny. Partnerzy są sobą zauroczeni. Wibracja 3 informuje, że w życiu partnerów będzie odgrywać rolę duża ilość ludzi, stąd zagrożenie tzw. trójkątami. W tym związku trudno jest znaleźć intymność. Dom ich staje się otwarty prawie dla każdego, co zakłóca spokój i wprowadza duże emocje.

LICZBA ZWIĄZKU 4

Związek o liczbie związku 4 jest zbudowany na powolnym wzrastaniu miłości. Uczucia są odpowiednio pielęgnowane i rosną. Potrzebują czasu, aby rozkwitnąć. Więź partnerów jest naprawdę głęboka. Taki związek potrafi przetrwać niejedno życiowe zawirowanie. Osoby w nim tkwiące potrafią dać sobie przestrzeń w każdej dziedzinie życia. Powoli poznają nie tylko swoje zalety, ale i wady. Potrafią dzięki temu być dla siebie wyrozumiali i podchodzą z wielką cierpliwością. Uczą się harmonii, do której dążą.

Liczba 4 w związku powoduje, że partnerzy żyją jak rodzeństwo, a nie jak małżeństwo czy partnerstwo. Warto od czasu do czasu wpaść na pomysł, np. wspólnego wypadu na weekend lub tańców, aby poczuć dobrą zabawę i nie mieć poczucia stagnacji.

LICZBA ZWIĄZKU 5

Związek spod piątki oznacza miejsce na wolność. Partnerzy w tym związku są świadomi, że miłość daje często mądrą wolność. Partnerzy znajdują się intuicyjnie i żadne z nich nie mogłoby wieść życia w podporządkowaniu. Mają te same wartości, gwarantujące im długotrwałe, satysfakcjonujące pożycie. Piątka daje związek pełen namiętności. Partnerzy są sobą zafascynowani i ich namiętność nie słabnie z upływem czasu. Erotyka jest siłą napędową takiego związku. Kochający się ludzie potrafią czerpać satysfakcję z kontaktu fizycznego, jak żadna inna wibracja, co wzmacnia relację w pożyciu.

Wibracja piątki daje możliwości podróży i jest żądna przygód. Osoby w tym związku lubią nowości i nie cofną się przed spróbowaniem czegoś nowego. Dążą do tego, aby nie popaść w rutynę i prowokują działanie. Potrafią mieć swoje pasje. Nie muszą wszędzie przebywać razem, jak to jest w innych związkach. Rozumieją się doskonale.

Partnerzy tej wibracji po prostu nie mogą usiedzieć w jednym miejscu. Mają dużo energii, która musi znaleźć ujście. Jeżeli z jakichś powodów nie ma zmian lub ruchu, to z pewnością emocje wezmą górę i dojdzie do kłótni. Potrafią wówczas ranić się, a żadne z partnerów nie chce odpuścić.

LICZBA ZWIĄZKU 6

Wibracja szóstki daje możliwość stworzenia harmonijnego życia w rodzinie i szczęście w miłości. Dla osób w takim związku ważna zawsze będzie rodzina. Podzielą się obowiązkami, chętnie będą sobie pomagać i wspierać się nawzajem. Partnerzy są w stanie stworzyć naprawdę fajną i ciepłą rodzinę. W takiej rodzinie każdy będzie się czuł kochany i rozumiany. Planując wspólne życie, mają na uwadze więcej niż jedno dziecko. Uwielbiają dbać o swoje gniazdo i tak nad nim pracują, aby wszystko szło zgodnie z planem. W relacji partnerskiej bardzo ważne są sprawy rodzinne, które mogą się przyczynić do zatracenia się na rzecz rodziny. O takim zagrożeniu można mówić w wibracji 6, która powoduje, że partnerzy trochę żyją w idealizowaniu swojej rodziny. Życie to nie bajka, więc należy tutaj zwrócić uwagę na pracę nad otwartością w komunikacji. Powinni skierować uwagę również na potrzeby swojej drugiej połówki. Taka otwartość pomoże w kryzysie przekazać partnerowi o swoich zmartwieniach i nie udawać, że jest się zawsze perfekcyjnym i że wszystko jest super.

LICZBA ZWIĄZKU 7

Wibracja siódemki może dać partnerom piękne rozumienie siebie i świata, porozumienie wręcz duchowe. Osoby przyciągają się, rozumiejąc i szanując swoją intymność. Dla siódemki ważne jest zachowanie intymności. Właśnie ta intymność będzie fundamentem w partnerstwie. Związek ten cechuje wypracowanie otwartości i szczerości. Siódemka to też liczba niosąca ze sobą trudności, ale również mądrość. Czasem może być nieco burzliwie z powodu flirtów z kimś obcym i może to doprowadzić do zerwania. Ważne stają się szczere rozmowy, a nie chowanie się we własnej skorupie. Należy komunikować z uczciwością swoje emocje i oczekiwania, wtedy związek ma siłę przetrwać trudne momenty.

Jeżeli partnerzy dadzą sobie odpowiedzi na pytania, np. co daje nam bycie ze sobą i dlaczego chcemy trwać w relacji, zbliżą się do siebie i rozwieją obawy. Takie rozmowy stworzą większą zażyłość i pozwolą wyciągnąć wnioski.

LICZBA ZWIĄZKU 8

Patronująca 8 daje związkowi dobrą współpracę nad każdym aspektem życia. To związek osób spełnionych nie tylko w rodzinie, ale również zawodowo. Należy jednak podkreślić, że w tej relacji mamy dwóch prezesów, którzy spełniają się w przydzielonej sobie sferze życia. Każde z partnerów będzie realizować się w ważnej przeznaczonej dla siebie roli, czy to jako rodzic, czy szef. Liczba osiem wnosi świetną współpracę w zespole i powoduje, że dwoje ludzi potrafi się wzajemnie motywować i inspirować. Dwie połówki dzielą się przy tym równo obowiązkami. Budują swój związek z szacunkiem, powoli i z wytyczonym planem. Starają się mądrze dbać o każdy aspekt swojej relacji, aby niczego nie zaniedbać.

Pamiętać należy, aby żadne z dwojga nie zechciało dominować i zostać szefem swojej połówki. W przeciwnym razie uczucie wygaśnie, i związek nie przetrwa.

LICZBA ZWIĄZKU 9

Wibracja 9 wnosi do związku wszystkie przepracowane przeżycia, zarówno te szczęśliwe, jak i te raniące. Taki bagaż wniesiony w związek daje możliwość świadomego i mądrego budowania relacji. Partnerzy doskonale już wiedzą, czego tak naprawdę pragną. Dziewiątka to związek wspierania się i opiekowania swoją połówką. Osoby w takim związku opierają się na swoim doświadczeniu i udzielają sobie nawzajem wsparcia. Mogą to być również osoby dość młode, ale już z sporym doświadczeniem życia w związku. Potrafią już siebie rozumieć i rozpoznawać swoje potrzeby, ówczas mogą na siebie liczyć. Następnie przyjdzie kolej na zaufanie i otworzenie się, a wtedy przyjdzie czas na zabawę i radość. Taka wniesiona praca w związku scementuje go jeszcze bardziej. Praca włożona w relację zaprocentuje na długie lata. Oboje partnerzy będą wspólnie tworzyć ciepłe i miłe gniazdo. Będą starannie dbali o to, aby było przytulne i niczego w nim nie zabrakło. Swoim dzieciom będą chcieli dać to, czego sami nie otrzymali.
Zagrożeniem dla tej relacji jest brak otwartości i wyjaśnianie na bieżąco nieporozumień

Udostępnij