Dyplomowany psychotronik – doradca życiowy ze specjalnością psychologii psychotronicznej, numerolog, specjalista ds. psychologii, specjalista ds. terapii zajęciowej, koloroterapeutka, instruktorka jogi śmiechu i plastyk oraz twórca biżuterii ezoterycznej z miedzi.

Ukończyła wiele kursów i warsztatów zgłębiając wiedzę od różnych mądrych osób, m.in. numerologię, trening interpersonalny, Metodę Silvy, Reiki, hipnozę z elementami dynamiki,
NLP (ang. Neuro-linguistic programming), astrologię, chirologię, psychografologię, arteterapię, które pomagają jej w pracy z ludźmi. Wsparciem są dla niej Karty Anielskie, Karty Mocy Zwierząt i Runy. Wnoszą światło i pomagają rozwiązywać wyzwania oraz nastroić na wyższe wibracje.

Odkąd sięga pamięcią czuje więcej niż przeciętna osoba. Twierdzi, że można w sobie obudzić postrzeganie świata, czując energię tak jak to robiono w dawnych czasach. Numerologia i energia kolorów to jej żywioł. Wiedza numerologiczna ją zafascynowała i zmieniła życie na lepsze. Dobrze wie, jak liczby i barwy mają ważny wpływ na psychikę, ciało i ducha człowieka. Sami emanujemy światłem i kolorem, a liczby to symbole, które są jak drogowskaz. Poprzez rozwój cywilizacji tylko zatraciliśmy intuicję i przeczucia. Praca z ludźmi daje jej dużo satysfakcji i przyjemności. Od kilkunastu już lat wspiera swoją wiedzą, zdolnościami i energią. Uczy malarstwa i rysunku, a także malarstwa intuicyjnego. Umożliwia nawiązywanie głębszych relacji ze sobą samym nie tylko przez wiedzę numerologiczną, ale inne techniki jak np. Mandale. W swoich technikach kształtuje pozytywne nastawienie. Celem jej jest zaszczepić innym wiarę w swoje możliwości i pomóc rozwiązać konflikt, aby mogli poczuć wolność swojej Duszy. Pomoc osobom potrzebującym i chcącym się rozwijać to jej wielka pasja.

,,Emi” promuje radość, optymizm i wiarę w siebie. Wykonywana przez nią numerologia pomaga ludziom odkrywać, to co jest często w życiu zakryte i niezrozumiałe. Kroczy swoją Drogą Życia tworząc świat kolorowy jak prawdziwy Wojownik Światła. Wspiera osoby obliczając ich osobisty kolor, który jest niezwykle ważny. Wierzy, że im więcej przebudzonych i uświadomionych ludzi, tym nasz świat staje się lepszy i wchodzi na wyższy poziom rozwoju.

Róża Emi Pietrzak