Nowy Rok Numerologiczny 2024 zaczął się już 15 września, ale wejdzie z impetem w styczniu.
W numerologii rok 2024 wibruje spod 8, która ma silną energię sprawczą.
Osiem to najsilniejsza wibracja mocy kreacji w świecie materii i ducha. Nic dziwnego, skoro tą wibracją opiekują się dwie planety – Saturn i Mars. To silne planety lubiące działanie, walkę, siłę w dążeniu do celu, jak również odpowiadają za harmonię, władzę, dyscyplinę i odnoszenie sukcesu.

Co przyniesie rok numerologiczny 2024?

Rok 2024 zawiera w sobie dwójki i czwórkę, która mieści w sobie dwie dwójki. Jak wiemy, dwójka to bardzo empatyczna i dualna wibracja. Z takiej Ósemki możemy się spodziewać większego współczucia i zrozumienia, wyjścia naprzeciw i brania odpowiedzialności za swoje działania. Zostaną poruszone kwestie związane z relacjami i komunikacją, z wyjściem naprzeciw rozwiązaniom różnych zaczętych spraw. Ważna stanie się pomaganie słabym i potrzebującym pomocy.

Obdarzeni zostaniemy większą siłą do pracy nad sobą, związkiem czy karierą zawodową. W naszych działaniach okażemy się wytrwalsi i konsekwentnie nauczymy się kształtować swoje życie. Stanie się ważne ważenie świata materialnego i duchowego. Należy dążyć do równowagi, nieustannej wymiany energii między duchem a materią. Liczba 8 to w poziomie znak nieskończoności, mocy możliwości. W roku 2024 będziemy mogli dokończyć ważne przedsięwzięcia, których do tej pory nie mogliśmy zrealizować.

Kto będzie umieć rozbudzić się do duchowego rozwoju, będzie mógł z tej energii uzyskać pożytek. Ten, kto dalej będzie tkwił we śnie w swoim życiu, to na własne życzenie pozwoli, iż energia ósemki będzie dawała kopniaki.

Mówi się, że liczba osiem jest karmiczna, ponieważ wnosi rozliczenie z poprzednich lat i nagradza odpowiednimi plonami. W tym roku będziemy zbierać owoce tego, co zasialiśmy w poprzednich latach. Nauczymy się spłacać długi, ale też zasłużymy na łaskę. Każdy z nas niech zastanowi się, jak przeżył owe 7 lat, łatwiej będzie zrobić podsumowanie i ponaprawiać pewne rzeczy. Niebezpieczny może się stać nadmiar ambicji. Analizując przeżyte sytuacje, potrafimy mniej więcej zauważyć, czy rok przyniesie sukces, czy na niego będzie trzeba jeszcze popracować. Osiem to działanie, więc warto zakasać rękawy i włożyć wysiłek w swoje działanie, a otrzymamy odpowiednią zapłatę.

Jeżeli byliśmy uczciwi, zdyscyplinowani, zauważaliśmy drugiego człowieka i z empatią podchodziliśmy do spraw to, możemy spodziewać się nagrody, uznanie czy sukcesu. Ten rok przynosi zasłużone szczęście. Jeżeli w poprzednich latach nie wykonaliśmy odpowiedniej pracy lub szliśmy bez celu, czy kierunku to czas w tym roku może upłynąć na nerwowych chwilach i zmaganiach z psychicznym obciążeniem. Osoby, które poddały się chciwości, żądzy władzy i kierowali się egoizmem, doznają rozczarowań i strat.

Rok 8 przynosi sprawiedliwą zapłatę, odpowiednią do włożonego wysiłku czy emocji. Wibracja 8 swoją mocą uaktywni wgląd w siebie i transformację. Staniemy się bardziej świadomi życia na Ziemi.

Udostępnij