Mistrzowska 11 – etyka, wizjonerstwo, służba, inspiracja

Kto urodził się jedenastką lub posiada ją w portrecie numerologicznym ma przed sobą spore wyzwanie. Musi nauczyć się żyć zgodnie z zasadami etycznymi i moralnymi. Numerologiczna jedenastka to wibracja wielkiej intuicji i wizjonerstwa. Widzi i czuje więcej niż inne wibracje, dlatego trudniej jest jej podążać przez życie w ramach ustalonych przez społeczeństwo zasad. 

Silna i wrażliwa wibracja liczby 11

Jedenastka to z jednej strony silna, a z drugiej strony delikatna wibracja. Żyje w ciągłym rozdarciu pomiędzy tymi dwoma biegunami. Wibracja 11 wywołuje w osobie potrzebę rozwoju duchowego. Jedenastka to przede wszystkim stara dusza. To liczba tzw. kapłana ludu. Nazwano ją również „poranionym uzdrowicielem”, gdyż służąc innym, tak naprawdę pomaga samej sobie. Posiada większą wrażliwość niż dwójka i ogromną empatię.

Mistrzowska 11 jest obdarzona niezwykłymi talentami i energią twórczą. Ta niezwykła liczba może inspirować i motywować innych bardziej niż jakakolwiek inna wibracja. Jest skromna i chętnie pomaga innym

Jedenastka jako odważny indywidualista

Wibrację liczby 11 cechuje indywidualizm i ambicja. Z wielką cierpliwością i odwagą podejmuje trudne wyzwania. Jedenastka ma w sobie ogromną, wręcz lwią odwagę, a z drugiej strony delikatną i kobiecą energię. Te dwie niezwykłe siły sprawiają, że jedenastkę postrzega się jako nieprzewidywalną. 

Wizjoner

Mistrzowska 11 ma sporo talentów do zaoferowania światu. Dostała dar zdolności artystycznych i manualnych. Jest wizjonerem. Jej wyobraźnia pozwala na snucie złożonych planów, ale bywa i tak, że zabraknie jej iskry niezbędnej do podjęcia konkretnego działania

Lider

Jedenastka potrafi działać z niesamowicie wielką charyzmą i zjednywać sobie ludzi piękną mową. Osoby o tej wibracji są świetnymi mówcami. Często można spotkać jedenastkę na czele ruchów społecznych. Wibracja 11 ujawnia talent świetnego stratega i z naturalną sobie siłą dochodzi do wytyczonego celu. 

Motyw rozdarcia numerologicznych jedenastek

Numerologiczne jedenastki lubią zdobywać wiedzę i chętnie się nią dzielą. Ciekawią się odkrywaniem tajemnic życia i ludzkiej egzystencji. Zazwyczaj Droga Życia 11 nie dopuszcza w życiu ciemnej strony tej liczby. Umie dążyć do harmonii i pokonywać przeszkody pojawiające się na jej drodze. 

W samotności wibracja liczby 11 usycha. Ma potrzebę służenia innym ludziom i opiekowania się nimi. Pragnie wsparcia od drugiego człowieka, a zarazem często je odrzuca, interpretując swoją potrzebę jako słabość. 

Jedenastka w numerologii potrafi z pewnością siebie narzucać swoje zdanie innym, po czym łagodnieje. Życie w pewnym rozdarciu jest wyraźnie widoczne w różnych aspektach jej życia. Raz mocno stąpa po ziemi, to znów ulatuje do krainy marzeń i własnych odczuć. 

Negatywne wibracje 11

Jeżeli  liczba 11 wibruje negatywnie, to pokazuje swoje humory, złośliwości i opieszałość. Jest nastawiona na własne problemy. Staje się bezkrytyczna wobec siebie i chłodna w stosunkach z innymi — na szczęście, zdarza się to bardzo rzadko. Jeżeli ktoś ma więcej jedenastek w swoim portrecie, może cechować się niezdecydowaniem i skłonnością do przeżywania rozchwiań emocjonalnych.

Wibracja 11 w pracy

Jedenastka pracuje metodycznie i z uwagą. Raczej bez problemu osiąga cele, które przed sobą stawia. Mistrzowska 11 jest wytrwała i potrafi szybko podejmować decyzje. Często osiąga sukcesy. Pomaga jej w tym przede wszystkim dobra intuicja. 

Ze względu na wiarę w dobro wybiera takie zawody, które umożliwiają jej przysłużenie się społeczeństwu (np. lekarz, uzdrowiciel). Niezwykła lotność umysłowa i liczne talenty dają jej wielkie możliwości wyboru ścieżki kariery i odnoszenia sukcesów. Wibracja 11 może też skłaniać się ku kierunkom artystycznym jak malarstwo, muzyka czy aktorstwo. Niesamowita intuicja i zdolności parapsychologiczne sprawiają, że osoby spod liczby 11 znaleźć można także w grupie numerologów, astrologów, jak również jasnowidzów. 

Mistrzowska 11 w miłości

Wibracja 11 obdarza osobę pewną dozą nieśmiałości i niepewność co do partnera. Jedenastki są uważne przy wyborze drugiej połówki. Odpowiedni kandydat lub kandydatka muszą szanować ich przestrzeń. Wibracje liczby 11 są niezależne w związku (co odróżnia je od dwójek). Śmiała ingerencja partnera w ich sprawy może być przez nie odebrana jako zniewaga 

Jedenastka jest wibracją dumną i samostanowiącą, ale z drugiej strony potrzebującą miłości oraz partnera. Musi mieć czas dla siebie i na kontemplację. Typowe dla mistrzowskiej 11 wewnętrzne rozdarcie widać także w sferze uczuciowej. Będzie się bardzo dobrze rozumieć z numerologiczną siódemką, dwójką, trójką i piątką

Zdrowie jedenastek

Dla zdrowia numerologicznej jedenastki bardzo ważny jest stan emocjonalny. Jej układ nerwowy może być osłabiony, co może doprowadzić do pojawienia się depresji. Numerologiczna 11 z powodu wielkiej wrażliwości musi zwracać uwagę na kontrolę swoich reakcji emocjonalnych. Depresje mogą być także spowodowane zwątpieniem w sens pracy, jaką jedenastka wkłada w różne projekty lub po prostu niepewnością co do sensu życia. 

Wyjątkowa emocjonalność może wywoływać także objawy psychosomatyczne. Jedenastka powinna uważać na układ pokarmowy. Nerwowość może powodować wrzody żołądka i niestrawność. Dobrze zrobi jej systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn. 

Mistrzowskie 11 mają skłonności do alergii, szczególnie takich z objawami w okolicach oczu. Ich skóra również jest bardzo delikatna i skłonna do różnego typu podrażnień. 

Jeżeli osoba o tej wibracji nie wibruje pozytywnie, powinna uważać na wypadki i stłuczenia. Mogą zaistnieć też problemy z krążeniem w kończynach dolnych, czego końcowym etapem są żylaki.

Sławne numerologiczne 11

 • Edgar Allan Poe, 
 • Wolfgang Amadeus Mozart, 
 • Meg Ryan, 
 • Yuri Gagarin, 
 • Leonard Cohen, 
 • Barack Obama, 
 • Kim Basinger, 
 • Jennifer Aniston, 
 • Emma Watson, 
 • David Beckham, 
 • Shirley Temple Black, 
 • Judi Dench, 
 • Etta James.