Numerologiczna 33 – bezwarunkowa miłość, harmonia, służba

Numerologiczne 33 roztacza wokół siebie aurę bezwarunkowej miłości. Jest nazywana również Świadomością Chrystusową. Opiekę nad nią sprawują Jowisz i Neptun. Jowisz obdarza liczbę 33 optymizmem, kreatywnością i dostatkiem. Neptun daje dobrą intuicję, skłania trzydziestkę trójkę do hołdowania duchowym wartościom i niesie boską miłość.

Serdeczna i pomocna trzydziestka trójka

Numerologiczna 33 darzy innych ciepłem. Dzieli się spokojem i radością. Jest zawsze skora nieść pomoc potrzebującym. To wibracja, która ma za zadanie wspierać innych na drodze duchowego rozwoju. Jednak nie powinno to polegać na przejmowaniu odpowiedzialności za inne osoby. Pod jej wpływem osoby chętniej wykonują pracę nad sobą w związkach. 

W ciągu swojego życia 33 uczy się, na czym polega uniwersalna miłość. Liczba 33 daje swemu właścicielowi siłę, aby żyć w harmonii ze światem. Osoba z Drogą Życia 33 jest zdolna do większego odczuwania energii i empatii niż zwykła szóstka. Musi osiągnąć równowagę w dawaniu i braniu. Na swojej drodze spotyka istoty, które potrzebują właśnie jej pomocy. To ważne, aby służyła radą tylko tym osobom, które poproszą ją o pomoc. Trzydziestka trójka zawsze myśli o innych istotach. Ma uzdrawiający wpływ na innych dzięki swojej pogodzie ducha. Szanuje wolną wolę innych osób.

Pokorna i otwarta na rozwój 33

Wibracja liczby 33 zdaje sobie sprawę, że należy żyć z nastawieniem wiecznego ucznia.

Posiada szerokie zainteresowania. Jest kreatywna i wytrwała. Może mieć upodobania artystyczne. Jeżeli wyraża się poprzez sztukę, zwykle cechuje się szczególnym wyczuciem harmonii. Jest skromna i niezwykle opanowana. 

Wibracja 33 potrafi mądrze wykorzystywać czas. Powinna skupić emocje na realizacji wyższych celów w harmonii i według praw duchowych. Kocha przyrodę i dba o nią. Jej domem jest cała planeta. 

Numerologiczna 33 w niesprzyjających warunkach

Musi nauczyć się myślenia też o sobie — pomagać, ale mądrze, bez poświęcania się. Tak jak inne liczby 33 w numerologii może wibrować w negatywie. Pod wpływem niskiej wibracji jest to osoba, która nie pozwala sobie i innym na tzw. chwilę słabości. Potrafi wyręczać i brać na siebie zbyt dużo pracy czy obowiązków.

Jeżeli Mistrzowska 33 zdecyduje się być ofiarą w swym życiu, staje się smutna, niezrozumiana i cierpi. Złe samopoczucie popycha ją do używek, narkotyków lub alkoholu, by uśmierzyć ból oraz zamaskować emocje. Jest niechętna do pracy nad sobą.

Mistrzowska Trzydziestka Trójka może być bardzo wymagająca w stosunku do rodziny. Może niekiedy nawet zachowywać się sadystycznie. Za każde nierozsądne zachowanie będzie płacić trzy razy więcej niż inna wibracja.

Wibracja liczby 33 w pracy

Droga życia 33 zachęca do pracy z ludźmi w szczególny sposób.  Osoba obdarzona tą wibracją lubi pracować, ale sama praca to dla niej przede wszystkim sposób na zapewnienie rodzinie godnego życia.

Wyważona i spokojna 33

Często w pracy niesie pomoc innym  tych projektach, w których niezbędne jest kreatywne myślenie. Wykonuje swoje obowiązki z oddaniem i zgodnie z zasadami etyki. Mistrzowska 33 to pracownik odpowiedzialny, zrównoważony i godny zaufania. Pracuje zgodnie ze swoim systemem wartości. 

Numerologiczna trzydziestka trójka czerpie radość z możliwości przynoszenia pożytku innym. Bardzo chętnie zajmuje się działalnością charytatywną. Zawsze dba o wywiązywanie się z podjętych przez siebie zobowiązań. Jest sumienna.

Doskonałe zdolności komunikacji

Mistrzowska 33 potrafi kontrolować własne emocje i stara się utrzymać poprawną komunikację ze współpracownikami. Zawsze dąży do pozytywnych relacji. Potrafi zainspirować i w sposób naturalny zmotywować do osiągania sukcesów. Jest autorytetem, nie tylko wykonawcą. Trzydziestka trójka uczy się dobrej komunikacji i odpowiedzialności. Wyraża swoje emocje, wykonując pracę twórczą. 

Numerologiczna 33 w miłości 

W miłości 33 szuka partnera, który będzie umiał kochać tak jak ona. W partnerstwie ważna jest dla niej równowaga. Nie lubi konfliktów, gdyż nie chce przypadkowo zranić swego ukochanego. Stara się zawsze dążyć do zgody. Ważna jest dla niej tolerancja.

Mocno poświęca się na rzecz drugiej osoby

Wibracja liczby 3 chętnie wspiera swojego partnera, kiedy tylko może, a nawet poświęca się dla jego dobra.  Jest zdolna wręcz do „matkowania” swojej połówce, ponieważ cechuje ją usłużność, altruizm i skłonność do godzenia się z cierpieniem. 

Umie stworzyć dom pełen miłości, spokoju i bezpieczeństwa. Numerologiczna trzydzieści trzy jest wierna i troskliwa, ale potrafi być zarazem zazdrosna i zaborcza. Może być trochę trudna w relacjach w życiu z powodu skłonności do bujania w obłokach.

Czego oczekuje od partnera?

W związku partnerskim Mistrzowska 33 oczekuje od partnera czułości, bezpieczeństwa i dużo miłości. Jest gotowa komunikować swoje emocje w sposób bezkonfliktowy. Szuka partnera o podobnych walorach. Wspaniale czułaby się z inną wibracją mistrzowską, z którą mogłaby połączyć siły w działaniach społecznych.

Jakie liczby do niej pasują?

Najlepiej żyłoby się jej z drugą numerologiczną 33, ponieważ świetnie się rozumieją i mają takie same priorytety. Dwie 33 muszą jedynie zadbać o kwestie finansowe, bo mogą za bardzo skupić się na innych sprawach. Wibracja 33 będzie czuła się dobrze z numerologiczną jedenastką. Z tą wibracją nie będzie się we wszystkim zgadzać, ale stworzy piękny związek oparty na przyjaźni. Po drodze ma również z jedynką, dwójką, trójką (choć trochę się różnią). Z czwórką może stworzyć bardzo udany związek, który opiera się na podobnych wartościach w życiu. Sporo łączy ją z szóstką, ponieważ dla jednej i drugiej wibracji najważniejsza jest miłość. Wspierać będzie się z ósemką, a i z dziewiątką porozumie się w wielu sferach życia i stworzy pełen zrozumienia, wspaniały związek.

Zdrowie wibracji liczby 33

Mistrzowska 33 doświadcza chorób ciała, gdy żyje, poświęcając siebie samą tak bardzo, że staje się ofiarą. Droga Życia 33 to osoba, która powinna zadbać o układ nerwowy i nauczyć się prawidłowo rozładowywać emocje. Lekcją numerologicznej 33 jest nauczenie się równowagi w każdym aspekcie życia. Należy zwrócić uwagę na oddech, który może być płytki, co może prowadzić do niedotlenienia organizmu. To może powodować problemy z krążeniem i limfą.

Sławne trzydziestki trójki 

  • Meryl Streep, 
  • Thomas Edison, 
  • Stephen King, 
  • Francis Ford Coppola, 
  • John Lennon, 
  • Salma Hayek, 
  • Agata Christie, 
  • Robert De Niro, 
  • Victoria Beckham.