Numerologiczna 22 – realizacja pragnień, moc działania, współpraca

Numerologiczna Dwudziestka Dwójka ma wielką moc sprawczą. Siłę w mierzeniu się z przeciwnościami losu daje jej Pluton będący jej patronem.

Trudne dojrzewanie Mistrzowskiej 22

22 w numerologii musi zaleczyć rany z okresu dzieciństwa i wyjść poza swoje ograniczenia. Jej życiowym wyzwaniem jest wyrwanie się z objęć blokujących ją trudnych emocji. Bez tego niełatwo będzie jej osiągnąć sukces. Napotyka w swoim życiu na różne trudności. Przezwyciężając je, zdobywa doświadczenia, aby w późniejszych latach być gotową do odegrania swojej roli. Uczy się pracować cierpliwie i wytrwale.

Poczucie odpowiedzialności

Rozwój duchowy Mistrzowskiej 22 polega na poznawaniu własnych sprawczych możliwości i kroczeniu drogą sukcesu. Osoba z tak mocną wibracją może czuć się przytłoczona ciężarem, który spoczywa na jej barkach. Z tego powodu powinna dążyć do równowagi przez powstrzymanie się od brania na siebie zbyt wielu zobowiązań. Życie doświadcza ją, stawiając ją w ekstremalnych sytuacjach, w których musi rozwiązywać problemy i podejmować decyzje.

Ambitna i sprawcza wibracja liczby 22

Wibracja mistrzowska wymaga nieskazitelnego charakteru. Mistrzowska 22 pragnie sprostać wyzwaniom i dążyć do perfekcji. To bardzo silna wibracja o wielkiej ambicji połączonej ze świetną intuicją.

Wibracja liczby 22 jest Wielkim Budowniczym. Umie zrealizować każde zadanie w sposób genialny, ponieważ jest Starą Duszą. Ma wielką wiedzę pochodzącą z doświadczeń wielu wcieleń. 

Zadaniem numerologicznej 22 jest działać dla wspólnego dobra oraz polepszać byt innych, nigdy nie korzystając z czarnej magii. Wibrując pozytywnie, działa etycznie z poszanowaniem wolnej woli innych i sprawuje kontrolę nad swoim przeznaczeniem, które bardzo często dotyczy też innych ludzi. Jest wzorem dla kolejnych pokoleń.

Zaradcza i pomysłowa 22 w numerologii

Jeżeli Mistrzowska dwudziestka dwójka wibruje pozytywnie i pracuje dla dobra innych, zaczyna wykazywać się geniuszem w twórczości. Liczba 22 niczym wynalazca znajduje rozwiązania tam, gdzie inni ich nie widzą.

Mistrzowskie 22 podobnie jak mistrzowskie 11 potrafią znaleźć metody działania w skomplikowanych sytuacjach, z których z pozoru nie ma wyjścia.. Dość często mogą tego dokonać już młodym wieku, jeżeli mają w portrecie inne silne wibracje. 

Mistrzowska 22 w pracy

22 w numerologii ma za zadanie wyjść ze swojej strefy komfortu po to, by mogła wywrzeć większy wpływ na otaczających ją ludzi. Jest konkretna i konsekwentnie dociera do wytyczonego przez siebie celu. Mówi się, że to prawdziwy tytan pracy, który może popadać w pracoholizm.

Imponująca, zadaniowa 22

Wibrację liczby 22 nazywa się także architektem życia ze względu na moc i siłę, dzięki którym dopina do końca projekty. Jej godnymi podziwu cechami są:

 • cierpliwość, 
 • pewność siebie,
 • ogromna odwaga do wcielania w życie swoich projektów. 

Może działać na wielu polach. Ta niezwykła wibracja jest kreatywna i wizjonerska. Dość często pracuje w innych krajach, w zagranicznych firmach lub prowadzi zagraniczne interesy. Jej działalność zawodowa jest wspierana przez wpływowe osoby w dużym stopniu.

Jak wibracja liczby 22 jest postrzegana przez otoczenie?

Liczba mistrzowska 22 posiada naturalną pewność siebie i samodyscyplinę. Osoby z takim potencjałem zajmują prestiżowe pozycje. Ludzie odnoszą się do nich z szacunkiem, gdyż dwudziestki dwójki mają w sobie godność i siłę do osiągania tego, czego pragną. Dużo wymagają od siebie i innych. Wyzwaniem dla tej mistrzowskiej liczby jest współpraca z drugim człowiekiem np. w spółce.

Numerologiczna 22 w niesprzyjających warunkach

Jeżeli Mistrzowska 22 wibruje negatywnie, to upiera się przy swoich poglądach niezależnie od sytuacji. Chce za wszelką cenę mieć rację i brakuje jej elastyczności. Potrafi stawiać przesadne wymagania innym. Bywa wtedy skąpa. Może być nawet okrutna i mściwa.

Mistrzowska 22 w miłości

Wibracja liczby dwadzieścia dwa daje osobie wielką moc, dlatego niełatwo jest jej dogodzić. To w końcu Stara Dusza. Będzie jej po drodze z inną Starą Duszą, czyli 11, 22 lub 33. Dobrze czuje się także z czwórką, szóstką, siódemką i dziewiątką. Potrzebuje partnera równie mądrego, sprawiedliwego, duchowego i pracowitego jak ona.

Jakiego partnera potrzebuje 22?

Numerologiczna 22 pragnie związku z takim partnerem, którego będzie mogła szanować i podziwiać, a nie tylko kochać. Jest wymagająca nie tylko wobec siebie, ale również wobec partnera. Szuka drugiej połówki, która zaakceptuje to, że to ona lubi grać pierwsze skrzypce w prawie każdej sferze życia. Chciałaby mieć u swego boku taką ukochaną osobę, z którą mogłaby rozmawiać w sposób otwarty na wiele tematów.

Liczba 22 ma niezwykłą umiejętność bezbłędnego wychwytywania sygnałów wysyłanych jej przez partnera. Musi się nauczyć dawania mu lub jej więcej luzu i zrozumienia. Powinna zdać sobie sprawę z tego, że inni nie muszą być tak dobrzy we wszystkim jak ona.

Zdrowie Mistrzowskiej 22

Droga Życia 22 ma w sobie dwie dwójki mówiące o energii kobiecej. Powinna zwrócić uwagę na układ hormonalny i wszystkie narządy podwójne. Ważny jest układ pokarmowy, którego funkcjonowanie może być zaburzone pod wpływem stresu. 

Wibracja 22 wiąże się ze skłonnościami do różnego typu alergii, które trudno zdiagnozować. Są one przyczyną zaburzeń równowagi w organizmie. Osoba o takiej wibracji musi zadbać o układ krążenia.

Należy pamiętać, że liczba cztery ma tendencję do tworzenia się złogów, a elementy 22 dają w sumie cztery. Numerologiczna 22 jest wrażliwa emocjonalnie, a przy innych delikatnych wibracjach może cechować ją nadwrażliwość. Efektem mogą być problemy z układem nerwowym.

Sławne numerologiczne 22

 • Leonardo da Vinci, 
 • Dalajlama, 
 • Hugh Hefner, 
 • Chris Hemsworth, 
 • Will Smith, 
 • Kim Kardashian, 
 • Paul McCartney, 
 • Dean Martin, 
 • Bryan Adams, 
 • John Assaraf, 
 • Sir Richard Branson, 
 • John Kerry.