Wibracja liczby dwa – dyplomata, współpracownik, szara eminencja

Numerologiczną dwójką opiekuje się Księżyc. Osoba ta odznacza się szczególną emocjonalnością podobnie jak jej patron. Jednostki z Drogą Życia dwa nie mają problemów ze współpracą. Bez trudu podejmują wspólne działania z różnymi ludźmi pojawiającymi się na ich drodze (nie tylko ze swoim partnerem).

Skryty wrażliwiec

Numerologiczna dwójka to osoba wyjątkowo wrażliwa, lecz nie afiszuje się swoją emocjonalnością. Potrafi wnikliwie obserwować i analizować. Ma dużą intuicję potrafi trafnie odgadywać zamiary innych. Jest świetna w dyplomacji i zawsze dąży do równowagi. Podchodzi do wszystkiego z dystansem. Jest wibracją spokojną, a jej wyważone podejście do ważnych spraw udziela się innym w jej otoczeniu. Ludzie dobrze czują się w towarzystwie dwójek.

Dwójka potrzebuje wsparcia

Wibracja liczby 2 jest nieśmiała, delikatna i życzliwa. Ma dużo cierpliwości – jak żadna inna wibracja numerologiczna. Dwójka nie lubi
być w centrum uwagi. Woli pojawiać się niezauważona.
Spełnia się, kiedy może współpracować z innymi i czuje się gorzej w samotności. Uchodzi
nawet za nadwrażliwca potrzebującego przyjaźni i jest dobrym przyjacielem. Potrafi wysłuchać, można się jej zwierzyć, a ona zawsze
spojrzy miłym okiem.

Droga Życia dwa musi czuć się kochana lub potrzebna, żeby osiągnąć szczęście. Drugi człowiek jest jej niemal niezbędny – prawie jak powietrze. Zwraca uwagę na to, co się o niej mówi i z czasem wykorzystuje te opinie, aby się dowartościować. Pozytywne komentarze ułatwiają dwójkom obdarzenie siebie szacunkiem.

Wibracja dwójki pod negatywnymi wpływami

Dwójka jest osobą wielce dyplomatyczną i taktowną, która zawsze dąży do współpracy i pojednania. Ma niesamowicie rozwiniętą uczuciowość, a ponadto jest serdeczna i potrafi wywrzeć dobre wrażenie na innych niezależnie od sytuacji.

Wibrację liczby 2 można jednak łatwo wykorzystać, ponieważ jest podatna na wpływy otoczenia. Czasem trudno jej zebrać siły z powodu huśtawki nastrojów. Potrzebuje motywacji do działania – bez niej łatwo popada w lenistwo.

Negatywna dwójka jest nerwowa, niecierpliwa i dwoista. Może popadać w uzależnienia – nie tylko od innych, ale też od używek. Dwójka w negatywie może być podejrzliwa i bojąca się odpowiedzialności. Musi uczyć się życia z innymi we wzajemnym szacunku i harmonii oraz pracować nad wzmocnieniem swojej samooceny.

Podliczby liczby 2

Do podliczb Liczby 2 należą:

 • 11
 • 20

Podwibracja 11

To Liczba Mistrzowska, mówi się, że to kapłan ludu. Liczba Mistrzowska ma w sobie większy potencjał niż zwykła dwójka. Osoba, która ma ją w portrecie wyróżnia się większą intuicją wrażliwością. Będzie ona jednak bardziej poddawana testom przez życie, aby podkreślić jej przygotowanie do bycia mistrzem.

Podwibracja 20

Ta podwibracja jest również liczbą sprawiedliwości. Sprzyja wynagrodzeniu włożonych w różne działania wysiłków i niespodziewanym wydarzeniom. Jest liczbą przebudzenia się i otworzenia na wiedzę. Osoba posiadająca tę wibrację potrafi korzystać z obdarzonej intuicji. Wnosi przebudzenie i życiowe niespodzianki.

Numerologiczna dwójka w pracy

Wibracja liczby 2 jest bardzo pracowita. Ma duże poczucie odpowiedzialności. Jest pracownikiem kompetentnym i prawym. Dobrze odnajduje się w pracy dotyczącej usług. Dwójka w pracy daje z siebie jak najwięcej, ale powinna nauczyć się doceniać siebie i nie rozdawać tak szczodrze swojej energii.

Wibracja dwa powinna nauczyć się współdziałać tak, aby zachować swoją niezależność. Zazwyczaj dwójka potrafi umiejętnie się koncentrować i nastawia się na życzliwą współpracę. Świetnie odnajduje się w pracy zespołowej, ale woli stać na drugim planie (jest pod tym względem całkowitym przeciwieństwem jedynek). Nadaje się świetnie na wspólnika.

Najtrudniejszą lekcją dla numerologicznych dwójek jest nauka pracowania tak, aby mieć swój wkład, ale jednocześnie zachować swoją indywidualność. W przypadku wibracji dwa, które nie potrafią stawiać jasnych granic, istnieje ryzyko wykorzystywania przez innych.

Z kim związek?
Numerologiczna 2 w miłości

Osoba z wibracją drogi życia dwa najlepiej zrozumie się z drugą dwójką lub czwórką. Może zbudować swój związek z szóstką. Nie jest jej po drodze z jedynką i ósemką z powodu ich dominującej i niekiedy szorstkiej osobowości. Dwójki mogą związać się również z trójką lub piątką, mimo że te są bardziej ruchliwe i lubiące towarzystwo.

2 w numerologii chętnie odpoczywa w oddali od gwaru i hałasu. Pasuje do niej powściągliwa i uduchowiona siódemka. Należy tylko uważać, ponieważ taki duet może mieć skłonność do popadania w nostalgię i w depresyjne nastroje.

Dwójka łaknąca wsparcia i opieki

Osoba z liczbą dwa chce być przede wszystkim kochana, przytulona i zaopiekowana, ale sama również potrafi obdarzać opieką innych. Największym problemem dwójki jest brak wiary w siebie i niepewność,  dlatego powinna mieć przy sobie partnera, który da jej oparcie i bezpieczeństwo. Partner dwójki powinien być bardzo wyrozumiały, ponieważ cechuje ją podatność na zmiany nastroju.

Partnerka i przyjaciółka

Dwójka numerologiczna jest romantyczna i zmysłowa. Potrafi być zarówno małżonkiem, jak i prawdziwym przyjacielem. Pozytywna i opanowana i daje wsparcie swojemu partnerowi. Osoba o wibracji liczby dwa marzy o bratniej duszy. W partnerstwie nie lubi kłótni i nieporozumień. Ta wibracja zrobi wszystko, aby konflikt przeistoczył się w zrozumienie i szybko zakończył.

Trudność w stawianiu jasnych granic

Wibracjom liczby 2 zależy na zgodzie, więc ma tendencję do zapominania o sobie. Jeśli w związku pojawią się jakieś konflikty, to potrafią iść na kompromis poświęcając się, aby uratować związek. Muszą nauczyć się tego, aby nie realizować zachcianek partnera, kosztem własnych potrzeb – żyć na zasadzie partnerstwa i nie rezygnować z własnych pragnień.

Porzucenie swoich marzeń na korzyść partnera spowoduje złe samopoczucie, a następnie niepewność i nadwrażliwość. Dadzą o sobie znać także wahania nastrojów.

Zdrowie wibracji liczby 2

Wibracja dwójki może doświadczać różnego rodzaju problemów związanych z emocjonalnością i psychiką. Powinna uważać na stany emocjonalne, nerwy i huśtawki nastrojów. Nie obca jej jest depresja. Alergeny mogą się dawać we znaki dwójkom, ponieważ miewają one bowiem tendencje do astmy. Może też mieć ciekawą przypadłość, jaką jest somnambulizm, czyli lunatykowanie.

U numerologicznej dwójki ważne są wszystkie narządy podwójne jak oczy, uszy, płuca, i nerki Niech zwróci też uwagę na układ hormonalny. Mogą pojawić się problemy z ciśnieniem. Dwójka w numerologii jest bardzo emocjonalna, więc należy uważać na problemy z wątrobą i żołądkiem, a co za tym idzie, z nadkwasotą i cukrzycą.

Szczęśliwe liczby

Szczęśliwymi liczbami dla numerologicznej dwójki są: 

 • 2
 • 7
 • 9

Sławne osobistości z drogą życia dwa

 • Lord Byron, 
 • Diego Maradona, 
 • Claude Debussy, 
 • Claude Monet, 
 • Robert Louis Stevenson, 
 • Martin Luther King, 
 • Dalai Lama (XIV), 
 • Wolfgang Amadeus Mozart, 
 • San Vicente de Paul, 
 • Hans Christian Andersen,
 • Jennifer Lopez, 
 • Madonna.