Wibracja 9 – nauczyciel, misjonarz, obieżyświat

Numerologiczna dziewiątka jest osobą głęboko uduchowioną i o wielkim sercu. Jej patronem jest Neptun. Opieka tej planety wiąże się z bezinteresowną miłością i oddaniem. Ze względu na to dziewiątki wykazują się wielką wrażliwością na ludzkie emocje. Patronuje im również Mars, przez co odznaczają się odczuwaniem charakterystycznego niepokoju i potrzebą działania.

Dziewiątka oddana pracy na rzecz innych

Służba dla innych to misja życiowa tej wibracji. To tzw. Stara Dusza, która przyszła na ten świat służyć i dzielić się swoją wiedzą

Droga Życia 9 daje osobie naturalną godność, elegancję i czar. Co ciekawe, tylko na pozór emanuje ona powagą i spokojem. Wewnątrz jest nerwowa i wyróżnia się niesamowitą wrażliwością. Dziewiątka ma do przerobienia mocne emocje. To bardzo delikatna i wielkoduszna wibracja. Potrafi myśleć racjonalnie, a jednocześnie czasami ulega emocjom. Chętnie uczy innych życia, robiąc to w naturalny sposób. To świetny nauczyciel.

Spostrzegawczość wibracji liczby 9

Specjalną zdolnością dziewiątek jest rozwiązywanie problemów, których inni nie widzą. Jeżeli nie zakłócają ich inne liczby sprzeczne w portrecie numerologicznym, potrafią chronić ludzi w swoim otoczeniu bez względu na rasę czy religię. 

Osoba z wibracją liczby 9 interesuje się naukami tajemnymi i ma wybitne zdolności parapsychologiczne. Mówi się, że potrafi cierpieć za cały świat. Ujawnia nierzadko dar jasnowidzenia. 

Szczera do bólu dziewiątka

Numerologiczna 9 jest inteligentna i bystra. Cechuje ją żywotność, zaangażowanie oraz entuzjazm we wszystko, co robi. Czasem można ją posądzić o brak taktu i zdolności dyplomatycznych przez to, że bywa szczera do bólu. Ceni sobie wolność i jest pewna siebie. Numerologiczne 9 mogą niekiedy mieć problemy w relacjach z innymi. Wynika to z ich zbytniej nerwowości. Napięcia emocjonalne nie ułatwiają dziewiątkom życia.

Miłość do podróży

Wibracja liczby 9 lubi się przemieszczać i podróżować. Chętnie zwiedza różne miejsca. Kocha też naturę. Jeśli tylko jest to możliwe, przebywając w naturze, dziewiątka staje gdzieś wysoko, aby mogła ogarnąć swym wzrokiem przestrzeń. W ten sposób ładuje swoje baterie. 

Wibracja liczby 9 w niekorzystnych warunkach

Dziewiątka może być raz nieustępliwa, a innym razem dawać się wykorzystywać pod wpływem innych liczb. Prawie zawsze jest podatna na zranienie. Dziewiątka potrafi być też egoistyczna i niezwykle uparta.

Nisko wibrująca dziewiątka w numerologii wyolbrzymia problemy i wady innych, a nie widzi ich u siebie. Pokazuje otoczeniu, że jest mądrzejsza i dumna. Wykazuje postawę dyrektywną. Jest krytyczna, stanowcza i nie akceptuje sprzeciwu. Numerologiczna dziewiątka w złym nastroju nie umie pohamować złości. W niskich wibracjach może popadać w uzależnienia, takie jak alkohol, palenie papierosów, seks itp. Wówczas myśli tylko o sobie, kłamie, a nawet staje się lękliwa.

Podliczby dziewiątki

Do podliczb wibracji 9 zaliczamy:

 • 18
 • 27
 • 36

Podliczba 18

Daje możliwość zaprowadzenia w życiu zmian potrzebnych do realizacji marzeń. Nieumiejętna ocena sytuacji przez dziewiątkę może jednak przynieść rozczarowanie i osamotnienie. Jedynka i ósemka są liczbami dającymi biegłość w posługiwaniu się władzą tak, aby służyć innym. Wibracja tej podliczby ujawnia zdolności naturalnego uzdrawiania.

Podliczba 27

27 to liczba szczególna oznaczająca Wielką Moc Duchową.

Podliczba 36

Podliczba 36 obdarza osobę dobrą intuicją, która pomaga dziewiątce w realizowaniu trudnych obowiązków i daje szansę na wielkie odkrycia.  Wibracja liczby 9 z tą podliczbą rozumie sens doświadczeń w jej życiu i własne emocje. Po różnych często trudnych zmianach podwibracja ta przynosi uznanie i sukces. Połączenie trójki i szóstki mogą sprawić, że numerologiczna 9 będzie miała talent artystyczny.

Wibracja liczby 9 w pracy

Numerologiczna dziewiątka jest odpowiedzialna, samodzielna i uczciwa w pracy. Chętnie służy pomocą innym i nie znosi lenistwa. Korzysta z własnych zasobów. Wzmacnia siebie i współpracowników. Dziewiątka wybiera zawody związane z niesieniem pomocy innym.

Ta wibracja jest też skora do zmian i innowacji w działaniu. Mars popycha dziewiątkę do poszerzania swoich horyzontów. Cechuje ją otwartość, umiejętność trafnej oceny sytuacji, bystrość i dociekliwość, dzięki czemu odnosi sukcesy w różnych dziedzinach. Są to na ogół nauki humanistyczne (m.in. psychologia). 

W relacji ze współpracownikami

Dziewiątka to sprawiedliwy szef — współczujący, ale bardzo wymagający. Dzięki pozazmysłowemu postrzeganiu można zauważyć tę wibrację u bioenergoterapeutów. Swoje powołanie wibracja liczby 9 znajdzie też w działalności charytatywnej, filantropijnej, wolontariacie, a także pracy w branży usługowej. Dobrze czuje się również w zawodach wymagających podróżowania.

Z kim związek?
Numerologiczna 9 w miłości 

Miłość jest bardzo ważna dla dziewiątki. W partnerstwie numerologiczna dziewiątka jest opiekuńczą i czułą osobą, ale nie okazuje swoich uczuć w sposób wylewny. Dużo z siebie daje, ale również szuka w związku pewnego oparcia. Liczba 9 jest wibracją bardzo romantyczną i lubiąca podziwiać swojego partnera. Bardzo poważnie traktuje małżeństwo. Potrzebuje jednak nieustannego potwierdzenia, że jest kochaną, a jednocześnie nie może być szczęśliwa bez pewnej wolności i niezależności. 

Numerologiczna 9 bardzo dobrze rozumie się z trójką. Mają podobne artystyczne osobowości, cechuje je entuzjazm i obie lubią pewną niezależność. Z szóstką łączy je chęć niesienia pomocy innym, ale 9 służy innym poza rodziną, a szóstka nastawiona jest na swoich najbliższych. Dziewiątce będzie dobrze też z dwójką. Są tak samo romantyczne i uczuciowe. Czwórka będzie umieć równoważyć emocje dziewiątki i skonkretyzować cele w związku. Dwie numerologiczne dziewiątki będą się wspaniale rozumiały z powodu takiego samego podejścia do życia.

Zdrowie wibracji liczby 9

Każda osoba z Drogą Życia 9 będzie miała inne słabe punkty w zależności od indywidualnych wibracji liczbowych. U numerologicznej dziewiątki należy zwrócić uwagę na nerwy, które są związane z dużą emocjonalnością. Emocje mocno targają impulsywną dziewiątką, co przekłada się czasami nawet na problemy fizyczne. Numerologiczna 9 powinna także uważać na nerki, ale również na ramiona, łopatki i głowę, ponieważ tam najczęściej kumulują się emocje. Ważne, aby zwrócić uwagę na serce, krążenie i wysokie ciśnienie.

Szczęśliwe liczby

Szczęśliwe liczby dla numerologicznej dziewiątki to:

 • 9
 • 4
 • 7

Sławni ludzie z drogą życia 9

 • Walt Disney, 
 • Alfredo Kraus, 
 • Juan Carlos, 
 • Mikołaj Kopernik, 
 • Shirley MacLaine, 
 • Velazquez, 
 • Camilo Jose Cela, 
 • Mahatma Gandhi, 
 • Richard Strauss, 
 • Manuel de Falla, 
 • Virginia Woolf, 
 • Matka Teresa z Kalkuty, 
 • Albert Einstein, 
 • Carl Gustaw Jung, 
 • Elvis Presley, 
 • Brigitte Bardot, 
 • Yoko Ono, 
 • Johannes Brahms, 
 • Bob Marley, 
 • Andrea Bocelli.