Wibracja 8 – szaman, wojownik, przywódca

Numerologiczną ósemką opiekuje się Saturn. W życiu wibracji 8 pewna jest konieczność spłaty długu – wynika to z karmy. Podopieczny nie tylko musi oddać to, co wziął, ale i zasłużyć na łaskę.

Świadomość ósemek

Pozytywna ósemka stara się zawsze żyć świadomie. Kiedy życie ją wypróbowuje, uczy się dokonywać mądrych wyborów. Liczba osiem wiąże się z najpotężniejszymi możliwościami. Ósemka ma moc przyciągania. Powinna pamiętać, że ma olbrzymią siłę sprawczą, lecz to, co daje, wróci do niej ze zdwojoną siłą.

Ambitna ósemka

Droga życia wibracji 8 jest związana z karierą i pieniędzmi. Ósemki odznaczają się ogromną energią, pewnością siebie oraz znaczną ambicją. Potrafią planować i organizować działania najlepiej ze wszystkich wibracji numerologicznych. Osoba z taką wibracją ma silny charakter. Potrafi systematycznie i uparcie dążyć do postawionego sobie celu. Postrzegana jest jako zimna i zawsze opanowana. W nagłych, trudnych sytuacjach potrafi przejąć ster i szybko zaprowadzić ład.

Numerologicznej 8 nie złamią przeciwności losu

Droga życia osiem to wibracja odporna i wytrzymała psychicznie. Dąży do równowagi wewnętrznej i daje poczucie bezpieczeństwa innym. Jest bardzo prawa, lecz w zamian za to otrzymuje od życia niespodzianki. W życiu obojętnie co wykonuje, wkłada w to dużo swojej energii, dlatego żyje w ciągłym napięciu. Człowiek z taką wibracją jest wytrwały, odważny, uparcie dąży do celu, nie lubi fałszu i obłudy. Zazwyczaj numerologiczna 8 osiąga to, co sobie zaplanuje, ponieważ jest bardzo pracowita.

Ósemka często napotyka w życiu przeszkody. Dzięki ich pokonywaniu może ona ugruntować swoje poczucie pewności siebie i sprawiedliwości. Wibracja osiem daje osobie wrodzoną zdolność uzdrawiania. Właśnie wśród tej wibracji można spotkać najwięcej mistyków. Numerologiczna 8 urodziła się po to, aby odzyskać władzę nad swoim życiem i często musi zmierzać się ze światem. Będzie to dla niej łatwiejsze, kiedy nauczy się kontrolować swoje myśli.

Ósemka w niesprzyjających warunkach

Nisko wibrujące ósemki są egoistyczne. To despoci, którzy dążą do władzy po tzw. trupach. Niektóre numerologiczne 8 potrafią być tchórzliwe, niezdecydowane, złośliwe, a nawet mściwe. Potrafią używać czarnej magii — trzeba jednak pamiętać, że to, co wysyłamy, może wrócić do nas w formie bolesnych konsekwencji. Łatwo o tym zapomnieć, zwłaszcza w złości lub kiedy jesteśmy zazdrośni. 

Na co dzień sprawiedliwe, będące dla bliskich ostoją numerologiczne 8 mogą z niskich pobudek zadrwić z moralności. Dzieje się tak, kiedy są w nie najlepszym nastroju. Stają się wówczas cyniczne i wyrachowane. Taka nisko wibrująca ósemka potrafi nawet stosować terror i przemoc fizyczną. Bywa, że jest nietolerancyjna, uparta, bezkrytyczna i brakuje jej skrupułów. Wówczas ludzie będą się od niej odsuwać i może zostać sama.

Podliczby ósemki

Do podliczb ósemki zaliczamy:

 • 17
 • 26
 • 35
 • 44

Podwibracja 17

Podwibracja 17 daje ósemkom opiekę duchową i intuicję. Liczba ta zawiera w sobie jedynkę i siódemkę. Wibracja jedynki daje siłę pioniera w działaniu, indywidualizm, zdolność do podejmowania nowych wyzwań i początków. Liczba siedem wskazuje na możliwości czerpania z głębi umysłu i wewnętrznej mądrości. Numerologiczna 8 z tą podwibracją powinna pamiętać o wysyłaniu w kosmos wdzięczności.

Podwibracja 26

Podliczba 26 to liczba karmiczna ciała i związków. Oznacza umiejętność godzenia cielesności z duchowością. Ósemka z tą podwibracją będzie żyć w harmonii, jeżeli zachowa umiar w swoich działaniach i postara się dążyć do równowagi.

Podwibracja 35

Numerologiczna ósemka czerpie z wibracji 35 wiele możliwości i siłę przebicia. Składa się z trójki i piątki — są to liczby lubiące wolność i towarzystwo. Liczba trzy pozwala na kroczenie przez życie z pewną radością i daje chęć doskonalenia się. Ósemki z tą liczbą wyróżniają się umiejętnością twórczego i kreatywnego działania. Dzięki wibracji liczby pięć osoba ma zdolności błyskotliwego myślenia oraz wprowadzania szybkich zmian i innowacji. Zagrożeniem przy piątce i trójce może być chaos, gdy dojdą do głosu zbyt duże emocje lub zbyt często będzie się przydarzać trwonienie energii.

Podwibracja 44

44 jest liczbą mocy, która składa się z dwóch czwórek. Wibracja 44 mówi o wielkiej intuicji i mocy sprawczej. Czwórka to liczba stabilności, rzetelności i mocnych fundamentów. Ósemki z tą podwibracją wyróżnia duża emocjonalność i wielka siła w upartym dążeniu do dowolnego celu. Mają spore szanse na spełnienie marzeń, osiągnięcie sukcesu i osiąganie korzyści materialnych.

Numerologiczna ósemka w pracy

8 w numerologii jest typową wibracją ze smykałką do biznesu. W pracy numerologiczna 8 wykazuje się pracowitością, dyscypliną i zdolnością do poświęcania się. To daje jej przewagę w drodze do sukcesu. Cechuje ją wytrzymałość psychiczna i fizyczna. Ósemka jest sprawiedliwa, sumienna i odpowiedzialna. Jako jedyna ze wszystkich wibracji numerologicznych potrafi sobie poradzić z napięciem towarzyszącym zarządzaniu.

Odpowiednia osoba do pracy w stresowych warunkach

W krytycznych momentach ósemka umie zachować zimną krew i opanować emocje. Ma też predyspozycje do wydawania trafnych sądów, niesamowite zdolności organizacyjne i umiejętność dążenia do ziszczenia planów, jakie sobie wyznaczy. Instynkt biznesowy podpowiada jej, kiedy i jak coś zacząć lub zakończyć. Uważana jest za osobę pewną siebie, a nawet autorytarną.

Wibracja liczby 8 w relacjach ze współpracownikami

Liczba 8 jest naturalnym przywódcą. Często piastuje wysokie stanowiska. W zarządzaniu pomaga jej fakt, że potrafi wczuć się w naturę człowieka. Swoim pracownikom może wydawać się nieugięta i zimna, ale potrafi skutecznie zachęcić innych do działania. 

Motto wibracji liczby 8 brzmi ,,każdy ma to, na co zasługuje”. Numerologiczna ósemka rządzi twardą ręką i razem ze współpracownikami dochodzi do celu. Potrafi angażować się we wszystkie projekty, którym wedle własnej opinii jest w stanie podołać. Wszędzie gdzie się znajduje, powinna wykorzystywać swoje naturalne zdolności przywódcze.

Numerologiczne osiem w miłości

Ósemka odznacza się niebanalną osobowością, a do tego jest atrakcyjna, Wyróżnia się pewnym niesamowitym magnetyzmem, który działa na płeć przeciwną. Na pozór chłodna, w rzeczywistości jest naprawdę wierna. Potrafi oddać wszystko dla miłości.

Numerologiczna ósemka marzy o delikatnym partnerze, który pokocha ją taką, jaka jest. Taki partner musi być odporny psychicznie i zdecydowany w działaniu podobnie jak ona. Zazwyczaj wibracja liczby 8 jest w związku bardzo zaangażowana i oczekuje tego samego od drugiej osoby. Potrafi o nią zadbać, ale również oczekuje tego samego.

Dominująca w związku ósemka

Nie jest łatwo sprostać wymaganiom ósemki. Nawet w związku potrafi być władcza. Dobrą relację stworzy z dwójką i czwórką. Może dojść do porozumienia z szóstką i dziewiątką. Między trójką i piątką też może zaiskrzyć, ale to liczby ceniące sobie wolność i nie dadzą się owinąć  ósemce wokół palca.

Zdrowie wibracji liczby 8

Numerologiczna 8 jest z reguły bardzo wytrzymała psychicznie. Od strony fizycznej jej słabszymi punktami mogą być gardło i żołądek. Powinna zwrócić uwagę na układ hormonalny. Kiedy ósemka ma w sobie więcej słabszych wibracji, musi dbać też o układ nerwowy. Może odczuwać ból głowy. To istotne, aby dbała również o jelita, gdyż numerologiczne ósemki czasem cierpią z powodu zaparć. Powinna także pamiętać, że co jakiś czas należy zastosować dietę oczyszczającą.

Szczęśliwe liczby

Szczęśliwe liczby dla Drogi Życia osiem to:

 • 8
 • 1
 • 6

Sławni ludzie

 • Michał Anioł, 
 • Katarzyna Wielka, 
 • Rembrandt, 
 • Nelson Mandela, 
 • Henry Ford, 
 • Neil Armstrong, 
 • Elizabeth Taylor, 
 • Pancho Villa, 
 • Pablo Picasso, 
 • Jiddu Krishnamurti, 
 • Gerald Ford, 
 • Edgar Cayce, 
 • Jan Paweł II, 
 • Aretha Franklin, 
 • Richard Gere, 
 • Whoopi Goldberg, 
 • Anthony Hopkins, 
 • Enrique Iglesias, 
 • Jessica Simpson.